KONST / Litografier / Färglitografi 12837136
nr 1283 7136
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Fågel. Signerad, numrerad 63/190. Bladets mått: 31x44 cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:50:50
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
21 okt